Skuteczna pomoc

Pomagamy naszym Klientom nie tylko w odszkodowaniach. Oferujemy profesjonalne konsultacje prawne dla osób prywatnych, małych i dużych firm. Z zakresu prawa karnego, cywilnego, rodzinnego.

Usługi

Kancelaria oferuje szeroki zakres usług prawniczych z zakresu prawa karnego, cywilnego i rodzinnego. Specjalizuje się w dochodzeniu odszkodowań komunikacyjnych.

Odszkodowania

Pomagamy w dochodzeniu odszkodowań. Oferujemy kompleksową obsługę prawną w ramach której reprezentujemy poszkodowanych w postępowaniu karnym, w postępowaniu likwidacyjnym w towarzystwach ubezpieczeniowych oraz w postępowaniu cywilnym przed Sądem. Przy ocenie sprawy współpracujemy z doświadczonymi lekarzami, pomagamy w wynajęciu pojazdu zastępczego, tłumaczeniu dokumentów. W sprawach odszkodowawczych prosimy o kontakt z Filią mieszącą się w Czechowicach - Dziedzicach.

Konsultacje prawne

W ramach konsultacji prawnych chętnie dzielimy się z Państwem naszą wiedzą obejmującą szeroki zakres dziedzin prawa, w tym prawa karnego, rodzinnego czy spadkowego.

Koszty

Reprezentując naszych mandantów w sprawach odszkodowawczych nie ponoszą oni na wstępie żadnych kosztów — nasze wynagrodzenie jest uzależnione od skuteczności w dochodzeniu należnych poszkodowanym środków i ustalone procentowo. W pozostałych sprawach honorarium jest uzależnione od charakteru i stopnia skomplikowania danego przypadku i ustalane indywidualnie z reprezentowaną osobą.

Dokumenty

Przy wstępnej ocenie sprawy bardzo pomogą nam wszelkie posiadane przez Państwo dokumenty jej dotyczące. W sprawach o odszkodowania jest to dokumentacja medyczna, notatki urzędowe sporządzone przez Policję, decyzje procesowe wydane przez Policję czy Prokuraturę oraz orzeczenia sądowe, zawiadomienia i wezwania otrzymane z Policji, Prokuratury lub Sądu, korespondencja z firmami ubezpieczeniowymi. W sprawach dotyczących zgonu osoby najbliższej prosimy również o przygotowanie skróconych odpisów aktów urodzenia lub małżeństwa.

Oferta kancelarii

Skorzystaj z pomocy

Miałeś wypadek? Doznałeś uszczerbku na zdrowiu? Masz problemy z dochodzeniem odszkodowania? Skontaktuj się z nami, pomożemy w każdej trudnej sytuacji.

Zgłoś szkodę

Potrzebujesz konsultacji prawnej? Zakładasz firmę i szukasz kancelarii, która będzie opiekowała się Twoimi sprawami prawnymi?

Skontaktuj się
wróć do nawigacji